KADRA

W Pomelo łączymy nasze doświadczenia i pasje – tworzenia żłobków, jako wyjątkowych miejsc opieki nad dziećmi oraz zamiłowania do sztuki. Nieustannie szkolimy się i szukamy nowych inspiracji. Pracujemy z dziećmi pod stałą superwizją psychologiczną.

Pomelo Daycare

EWA IWIŃSKA – współwłaścicielka Pomelo

Od 2013 r. współtworzy żłobek Avocado (www.zlobekavocado.pl). Skończyła psychologię i polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Przez kilka lat współpracowała z organizacjami pozarządowymi (Fundacją Dzieci Niczyje, Fundacją Rozwoju Dzieci im. J.A. Komeńskiego, Polskim Centrum Pomocy Międzynarodowej, Fundacją Sto Pociech). Skończyła kursy i szkolenia sprofilowane na dziecko i rodzinę (m.in. Studium Poradnictwa i Interwencji Kryzysowej, Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego „Intra”, kursy: opiekuna w żłobku, Pedagogiki Marii Montessori, Porozumienia bez przemocy – NVC, Animatora Grup Zabawowych, Umiejętności wychowawczych „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”). W 2019 roku uczestniczyła w pracach zespołu ekspertów Fundacji Rozwoju Dzieci tworzącego Standardy jakości opieki i edukacji małych dzieci w Polsce („Jakość od początku”).

AGATA TOBOLCZYK – współwłaścicielka Pomelo

Artystka, projektantka, absolwentka Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Hadze. Artystyczne i życiowe doświadczenia zdobywała w Holandii, Paryżu oraz w Stanach Zjednoczonych, z którymi do dziś jest bardzo mocno związana. Codzienny kontakt z różnymi kulturami nauczył ją szybkiego dostosowania się do nowych sytuacji, zawsze jednak z zachowaniem własnej tożsamości. Szczególnie pasjonuje ją tworzenie graficznego świata, który w Pomelo przelewa na wystrój wnętrz oraz na program artystyczny, dzięki któremu wychowankowie żłobka mogą rozwijać swoją wrażliwość i kreatywność od najmłodszych lat.

 

POMELO WARSZAWA WOLA

GRUPA BLUE SKY

MAGDA SKARŻYŃSKA – psycholog, absolwentka liceum i studium medycznego.
Pracuje jako opiekun w żłobku od 2008 roku, w Pomelo od 4 lat. Wychowawca z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Ukończyła Warsztat toddlersowy Montessori dla rodziców i nauczycieli dzieci w wieku żłobkowym oraz kilkukrotnie kurs pierwszej pomocy pediatrycznej. Mama 2 dzieci.

ANIA KAPCZYŃSKA – pedagog ze specjalnością przedszkolną, wczesnoszkolną oraz logopedyczną. Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi. Pracowała w żłobku (ponad dwa lata), przedszkolu (przez rok) oraz jako niania (przez wiele lat). W Pomelo od 3 lat. Ukończyła kurs pierwszej pomocy pediatrycznej.

GRUPA WOODLAND

KASIA FRANKOWSKA – z wykształcenia biolożka. Pracuje w Pomelo od 5 lat. Ukończyła Kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym, warsztat z zakresu sensoryki oraz kurs pierwszej pomocy pediatrycznej. Miłośniczka przyrody i mistrzyni zabaw sensorycznych z dziećmi. Wyczarowuje bajkowy świat, którego dzieci mogą doświadczyć wszystkimi zmysłami.

GRUPA NEW YORK

OLGA KOZIKOWSKA – opiekunka dziecięca. Ukończyła szkolenia z zakresu pracy z dzieckiem do lat 3 oraz kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Szuka indywidualnego kontaktu z każdym dzieckiem i chętnie podąża za potrzebami najmłodszych. Codziennie daje dzieciom swój uśmiech i zaraża optymizmem.

PATRYCJA JADCZAK – studentka pedagogiki, opiekunka dziecięca. Ukończyła kurs pierwszej pomocy pediatrycznej. Pełna ciepła i radości, chętnie prowadzi zajęcia ruchowe z dziećmi i zachęca je do kreatywności.

 

POMELO WARSZAWA MOKOTÓW

GRUPA MIĘTOWA

ANGELIKA SĘK – opiekunka dziecięca, od ponad 6 lat pracuje w żłobku. W Pomelo od 5 lat. Troskliwa, profesjonalna i zaangażowana. Ukończyła kurs pierwszej pomocy przedmedycznej oraz kurs sensoplastyki.

GRUPA TURKUSOWA

MONIKA BORYCHOWSKA – opiekunka dziecięca, od 4 lat pracuje w żłobku. Uważnie i bez pośpiechu towarzyszy dzieciom w codziennym odkrywaniu świata. Lubi czytać maluchom i prowadzić rozwijające zajęcia. Odbyła kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

GRUPA AMARANTOWA

PAULINA POMORSKA – absolwentka Uniwersytetu M. Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła kurs “Opiekun w żłobku i klubie dziecięcym”. Od lat zaangażowana w pracę wolontariacką na rzecz dzieci. W Pomelo pracuje od 4 lat. Ukończyła kurs pierwszej pomocy pediatrycznej oraz kurs sensoplastyki.
 

POMELO WARSZAWA SASKA KĘPA

GRUPA LAS

OLA EJSMONT – Absolwentka Szkoły Muzycznej I i II stopnia oraz Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Gra na skrzypcach i fortepianie. Od 3 lat pracuje z najmłodszymi dziećmi w żłobku (w Pomelo od 2 lat). Artystyczna dusza z wielkim sercem do dzieci.

ALEKSANDRA MOTYKA – Pracowała jako opiekunka dziecięca oraz animatorka zabaw. Ukończyła kurs pierwszej pomocy pediatrycznej. Mama córeczki w wieku przedszkolnym. Lubi dostarczać maluchom dużo ciepła oraz zrozumienia, tak aby czuły się bezpiecznie i z radością przekraczały próg Pomelo.

GRUPA FARMA

MARTA KUJAWSKA – Od 7 lat pracuje z dziećmi, a od 5 lat jako opiekun najmłodszych (1-3 lata) w żłobku. Absolwentka pedagogiki. Ukończyła liczne szkolenia i warsztaty dotyczące pracy z maluchami do 3 roku życia oraz kurs pierwszej pomocy pediatrycznej. Chętnie towarzyszy dzieciom w codziennym odkrywaniu świata i nauce samodzielności. Uważna na potrzeby każdego malucha w żłobku.

WIKTORIA ŻYCHOWICZ – Studiuje psychologię. Pracuje w żłobku od ponad roku, ukończyła kurs pierwszej pomocy pediatrycznej. Uwielbia zabawy ruchowe z dziećmi, taniec i sport. Przykłada wagę do tego, żeby dzieciom dać jak najwięcej ciepła, przytulania i troski.
 

DODATKOWI ANIMATORZY

GEORGE BOOKER – native speaker z USA. Doświadczony animator i ulubieniec małych dzieci. Pracuje z najmłodszymi w żłobku od ponad 4 lat. W Pomelo codziennie prowadzi pomysłowe zajęcia i towarzyszy dzieciom w swobodnej zabawie.

MICAH BIRNBAUM-HIGHTOWER – native speaker z USA. Od 4 lat uczy w Polsce dzieci i dorosłych. Studiował na Columbia University.

EWA KOZIOŁ – altowiolistka i muzykoterapeuta, absolwentka Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej we Wrocławiu oraz Wydziału Edukacji Muzycznej i Muzykoterapii Łódzkiej Akademii Muzycznej. Certyfikowana instruktorka zajęć muzycznych dla dzieci metodą E.E. Gordona.

 

OPIEKA PSYCHOLOGICZNA

AGNIESZKA STOŃ – psycholog, trenerka, terapeutka, Certyfikowana realizatorka Szkoły dla Rodziców i Wychowawców (“Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”, “Rodzeństwo bez rywalizacji”, “Nastolatek”). Od lat związana z organizacjami pozarządowymi (Fundacją Sto Pociech, Fundacją Bullerbyn). Pracuje z nami od początku 2015 roku (w żłobku Avocado i Pomelo). Psycholog sprawuje pieczę nad prawidłowym rozwojem dzieci oraz pracuje z naszym zespołem i rodzicami (obserwacje psychologiczne dziecka, superwizje zespołu, konsultacje dla rodziców).
Pomelo Daycare – prywatny żłobek w Warszawie, prywatny żłobek Warszawa, prywatny żłobek Warszawa Mokotów, prywatny żłobek Warszawa Wola, prywatny żłobek Warszawa Śródmieście, najlepszy żłobek w Waszawie, najlepszy żłobek na Mokotowie, Najlepszy żłobek na Woli, żłobek ceniony przez rodziców, dobry żłobek na Mokotowie