KADRA

W Pomelo łączymy nasze doświadczenia i pasje – tworzenia żłobków, jako wyjątkowych miejsc opieki nad dziećmi oraz zamiłowania do sztuki. Nieustannie szkolimy się i szukamy nowych inspiracji. Pracujemy z dziećmi pod stałą superwizją psychologiczną.

Pomelo Daycare

EWA IWIŃSKA – współwłaścicielka Pomelo

Od 2013 r. współtworzy żłobek Avocado (www.zlobekavocado.pl). Skończyła psychologię i polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Przez kilka lat współpracowała z organizacjami pozarządowymi (Fundacją Dzieci Niczyje, Fundacją Rozwoju Dzieci im. J.A. Komeńskiego, Polskim Centrum Pomocy Międzynarodowej, Fundacją Sto Pociech). Skończyła kursy i szkolenia sprofilowane na dziecko i rodzinę (m.in. Studium Poradnictwa i Interwencji Kryzysowej, Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego „Intra”, kursy: opiekuna w żłobku, Pedagogiki Marii Montessori, Porozumienia bez przemocy – NVC, Animatora Grup Zabawowych, Umiejętności wychowawczych „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”). W 2019 roku uczestniczyła w pracach zespołu ekspertów Fundacji Rozwoju Dzieci tworzącego Standardy jakości opieki i edukacji małych dzieci w Polsce („Jakość od początku”).

AGATA TOBOLCZYK – współwłaścicielka Pomelo

Artystka, projektantka, absolwentka Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Hadze. Artystyczne i życiowe doświadczenia zdobywała w Holandii, Paryżu oraz w Stanach Zjednoczonych, z którymi do dziś jest bardzo mocno związana. Codzienny kontakt z różnymi kulturami nauczył ją szybkiego dostosowania się do nowych sytuacji, zawsze jednak z zachowaniem własnej tożsamości. Szczególnie pasjonuje ją tworzenie graficznego świata, który w Pomelo przelewa na wystrój wnętrz oraz na program artystyczny, dzięki któremu wychowankowie żłobka mogą rozwijać swoją wrażliwość i kreatywność od najmłodszych lat.

 

POMELO WARSZAWA WOLA

GRUPA BLUE SKY

MAGDA SKARŻYŃSKA – psycholog, absolwentka liceum i studium medycznego.
Pracuje jako opiekun w żłobku od 2008 roku, w Pomelo od 2 lat. Wychowawca z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Ukończyła Warsztat toddlersowy Montessori dla rodziców i nauczycieli dzieci w wieku żłobkowym oraz kilkukrotnie kurs pierwszej pomocy pediatrycznej. Mama 2 dzieci.

ANIA KAPCZYŃSKA – pedagog ze specjalnością przedszkolną, wczesnoszkolną oraz logopedyczną. Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi. Pracowała w żłobku (ponad dwa lata), przedszkolu (przez rok) oraz jako niania (przez wiele lat). W Pomelo od 1,5 roku. Ukończyła kurs pierwszej pomocy pediatrycznej.

GRUPA WOODLAND

KASIA FRANKOWSKA – z wykształcenia biolożka. Pracuje w Pomelo od trzech lat. Ukończyła Kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym, warsztat z zakresu sensoryki oraz kurs pierwszej pomocy pediatrycznej. Miłośniczka przyrody i mistrzyni zabaw sensorycznych z dziećmi. Wyczarowuje bajkowy świat, którego dzieci mogą doświadczyć wszystkimi zmysłami.

GRUPA NEW YORK

DAGMARA TEODOROWICZ – studentka pedagogiki z 1,5-rocznym doświadczeniem pracy w żłobku. Uważna obserwatorka i świetna organizatorka pracy grupy. Podąża za każdym dzieckiem kierując się jego indywidualnymi potrzebami.

OLA EJSMONT – absolwentka Szkoły Muzycznej I i II stopnia, studentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Gra na skrzypcach i fortepianie. Od 1,5 roku pracuje z najmłodszymi dziećmi w żłobku. Artystyczna dusza z wielkim sercem do dzieci.

 

POMELO WARSZAWA MOKOTÓW

GRUPA TURKUSOWA

ANGELIKA SĘK – opiekunka dziecięca, od ponad 5 lat pracuje w żłobku. W Pomelo od 4 lat. Troskliwa, profesjonalna i zaangażowana. Ukończyła kurs pierwszej pomocy przedmedycznej oraz kurs sensoplastyki.

MONIKA BORYCHOWSKA – opiekunka dziecięca, od 2,5 roku pracuje w żłobku. Uważnie i bez pośpiechu towarzyszy dzieciom w codziennym odkrywaniu świata. Lubi czytać maluchom i prowadzić rozwijające zajęcia. Odbyła kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

GRUPA AMARANTOWA

PAULINA POMORSKA – absolwentka Uniwersytetu M. Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła kurs “Opiekun w żłobku i klubie dziecięcym”. Od lat zaangażowana w pracę wolontariacką na rzecz dzieci. W Pomelo pracuje od 3 lat. Ukończyła kurs pierwszej pomocy pediatrycznej oraz kurs sensoplastyki.

PAULA PAWELEC – opiekunka dziecięca, pracuje z dziećmi od 1,5 roku. Pełna ciepła i optymizmu. W kontakcie z najmłodszymi ważne jest dla niej bezpieczeństwo i wsparcie rozwoju maluchów.

 

DODATKOWI ANIMATORZY

GEORGE BOOKER – native speaker z USA. Doświadczony animator i ulubieniec małych dzieci. Pracuje z najmłodszymi w żłobku od ponad 4 lat. W Pomelo codziennie prowadzi pomysłowe zajęcia i towarzyszy dzieciom w swobodnej zabawie.

MICAH BIRNBAUM-HIGHTOWER – native speaker z USA. Od 4 lat uczy w Polsce dzieci i dorosłych. Studiował na Columbia University.

EWA KOZIOŁ – altowiolistka i muzykoterapeuta, absolwentka Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej we Wrocławiu oraz Wydziału Edukacji Muzycznej i Muzykoterapii Łódzkiej Akademii Muzycznej. Certyfikowana instruktorka zajęć muzycznych dla dzieci metodą E.E. Gordona.

 

OPIEKA PSYCHOLOGICZNA

AGNIESZKA STOŃ – psycholog, trenerka, terapeutka, Certyfikowana realizatorka Szkoły dla Rodziców i Wychowawców (“Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”, “Rodzeństwo bez rywalizacji”, “Nastolatek”). Od lat związana z organizacjami pozarządowymi (Fundacją Sto Pociech, Fundacją Bullerbyn). Pracuje z nami od początku 2015 roku (w żłobku Avocado i Pomelo). Psycholog sprawuje pieczę nad prawidłowym rozwojem dzieci oraz pracuje z naszym zespołem i rodzicami (obserwacje psychologiczne dziecka, superwizje zespołu, konsultacje dla rodziców).
Pomelo Daycare – prywatny żłobek w Warszawie, prywatny żłobek Warszawa, prywatny żłobek Warszawa Mokotów, prywatny żłobek Warszawa Wola, prywatny żłobek Warszawa Śródmieście, najlepszy żłobek w Waszawie, najlepszy żłobek na Mokotowie, Najlepszy żłobek na Woli, żłobek ceniony przez rodziców, dobry żłobek na Mokotowie