KADRA

W Pomelo łączymy nasze doświadczenia i pasje – tworzenia żłobków, jako wyjątkowych miejsc opieki nad dziećmi oraz zamiłowania do sztuki. Nieustannie szkolimy się i szukamy nowych inspiracji. Pracujemy z dziećmi pod stałą superwizją psychologiczną.

EWA IWIŃSKA – współwłaścicielka Pomelo

Od 2013 r. współtworzy żłobek Avocado (www.zlobekavocado.pl). Skończyła psychologię i polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Przez kilka lat współpracowała z organizacjami pozarządowymi (Fundacją Dzieci Niczyje, Fundacją Rozwoju Dzieci im. J.A. Komeńskiego, Polskim Centrum Pomocy Międzynarodowej, Fundacją Sto Pociech). Skończyła kursy i szkolenia sprofilowane na dziecko i rodzinę (m.in. Studium Poradnictwa i Interwencji Kryzysowej, Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego „Intra”, kursy: opiekuna w żłobku, Pedagogiki Marii Montessori, Porozumienia bez przemocy – NVC, Animatora Grup Zabawowych, Umiejętności wychowawczych „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”).

AGATA TOBOLCZYK – współwłaścicielka Pomelo

Artystka, projektantka, absolwentka Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Hadze. Artystyczne i życiowe doświadczenia zdobywała w Holandii, Paryżu oraz w Stanach Zjednoczonych, z którymi do dziś jest bardzo mocno związana. Codzienny kontakt z różnymi kulturami nauczył ją szybkiego dostosowania się do nowych sytuacji, zawsze jednak z zachowaniem własnej tożsamości. Szczególnie pasjonuje ją tworzenie graficznego świata, który w Pomelo przelewa na wystrój wnętrz oraz na program artystyczny, dzięki któremu wychowankowie żłobka mogą rozwijać swoją wrażliwość i kreatywność od najmłodszych lat.

 

POMELO WARSZAWA WOLA

MAGDALENA (wychowawca) – mgr psychologii, absolwentka liceum i studium medycznego. Pracuje jako opiekun w żłobku od 2008 roku (w tym ponad rok w żłobku Avocado oraz od roku w Pomelo pod superwizją psychologiczną). Ukończyła Warsztat toddlersowy Montessori dla rodziców i nauczycieli dzieci w wieku żłobkowym oraz kilkukrotnie kurs pierwszej pomocy pediatrycznej. Mama 2 dzieci.

ANNA – pedagog ze specjalnością przedszkolną, wczesnoszkolną oraz logopedyczną. Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi. Pracowała w żłobku (ponad dwa lata), przedszkolu (przez rok) oraz jako niania (przez wiele lat).Ukończyła kurs pierwszej pomocy pediatrycznej.

KATARZYNA (wychowawca) – Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, z wykształcenia biolożka. Pracuje w Pomelo od dwóch lat. Ukończyła Kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym, warsztat z zakresu sensoryki oraz kurs pierwszej pomocy pediatrycznej.

MONIKA – ukończyła dwuletnie studium Asystenta nauczyciela przedszkolnego, kurs Animatora zabaw dziecięcych, Animatora tańca, Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej oraz szkolenie z zabaw muzyczno-ruchowych. Jest mamą dwóch córeczek w wieku 3 i 6 lat.

 

POMELO WARSZAWA MOKOTÓW

GRUPA TURKUSOWA

DOMINIKA – opiekunka dziecięca oraz asystent nauczyciela przedszkola. Od 2013 roku opiekuje się małymi dziećmi. Pracuje w Pomelo od roku. Skończyła kurs pierwszej pomocy pediatrycznej.

KAROLINA – absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Od 3,5 roku pracuje z najmłodszymi dziećmi w żłobku. Zaangażowana i pozytywnie nastawiona do świata oraz ludzi. Lubi pracę z dziećmi, czytanie książek i górskie wędrówki. Ukończyła kurs pierwszej pomocy pediatrycznej.

GRUPA AMARANTOWA

PAULINA – absolwentka Uniwersytetu M. Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła kurs “Opiekun w żłobku i klubie dziecięcym”. Od lat zaangażowana w pracę wolontariacką na rzecz dzieci. W Pomelo pracuje od roku. Ukończyła kurs pierwszej pomocy pediatrycznej.

MARTA – absolwentka pedagogiki. Zdobyła 2 lata doświadczenia pracując w przedszkolu i żłobku. Lubi prowadzić zajęcia taneczne oraz rozwijające myślenie. Stawia na kreatywność i bezpieczeństwo małych pociech. Ukończyła kurs pierwszej pomocy pediatrycznej.

GRUPA MIĘTOWA

ANGELIKA – Opiekunka dziecięca, od ponad 3 lat pracuje w żłobku. W Pomelo od 2 lat. Ciepła i zaangażowana. Ukończyła kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

 

DODATKOWI ANIMATORZY

GEORGE – native speaker z USA. Doświadczony animator i ulubieniec małych dzieci. Pracuje z najmłodszymi w żłobku od ponad 4 lat. W Pomelo codziennie prowadzi pomysłowe zajęcia i towarzyszy dzieciom w swobodnej zabawie.

MICAH – native speaker z USA. Od 4 lat uczy w Polsce dzieci i dorosłych. Studiował na Columbia University.

ANIA – wokalistka, logopeda, pedagog. Absolwentka Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale wokalnym w sekcji piosenki oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej na wydziale pedagogicznym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa E. E. Gordona.

STANISŁAW – muzyk, pedagog. Absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Gra na fortepianie, skrzypcach i organach. Nauczyciel muzyki i umuzykalniania.

 

OPIEKA PSYCHOLOGICZNA
Agnieszka Stoń – psycholog, trenerka, terapeutka, Certyfikowana realizatorka Szkoły dla Rodziców i Wychowawców (“Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”, “Rodzeństwo bez rywalizacji”, “Nastolatek”). Od lat związana z organizacjami pozarządowymi (Fundacją Sto Pociech, Fundacją Bullerbyn). Pracuje z nami od początku 2015 roku (w żłobku Avocado i Pomelo). Psycholog sprawuje pieczę nad prawidłowym rozwojem dzieci oraz pracuje z naszym zespołem i rodzicami (obserwacje psychologiczne dziecka, superwizje zespołu, konsultacje dla rodziców).
Pomelo Daycare – prywatny żłobek w Warszawie, prywatny żłobek Warszawa, prywatny żłobek Warszawa Mokotów, prywatny żłobek Warszawa Wola, prywatny żłobek Warszawa Śródmieście, najlepszy żłobek w Waszawie, najlepszy żłobek na Mokotowie, Najlepszy żłobek na Woli, żłobek ceniony przez rodziców, dobry żłobek na Mokotowie