BEZPIECZEŃSTWO

– Starannie dobieramy kadrę, kierując się osobowością kandydatów i ich doświadczeniem pracy w żłobku. Wszystkie osoby ukończyły kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Stale się szkolimy i pracujemy pod superwizją psychologa.

– Stosujemy się do szeregu dobrych praktyk higienicznych, dzięki którym chronimy dzieci przed chorobami. Regularnie czyścimy i dezynfekujemy zabawki. Stosujemy profesjonalny oczyszczacz powietrza dedykowany dla żłobka, który uwalnia od smogu i zapobiega chorobom (sterylizuje i jonizuje powietrze, zabija wirusy, bakterie, grzyby i alergeny).

– Działamy zgodnie z Ustawą o opiece nad dziećmi do lat 3 (wpis do wykazu dziennych opiekunów prowadzonego przez Prezydenta m. st. Warszawy nr 4323/O, 10004/O, 12412/O, 13737/O, 6280/O, 8351/O).

– Nasz lokal uzyskał pozytywną opinię Państwowej Straży Pożarnej oraz Sanepidu w zakresie bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu dzieci.

– Meble i wyposażenie posiadają wymagane dla żłobka certyfikaty i atesty.
Pomelo Daycare – prywatny żłobek w Warszawie, prywatny żłobek Warszawa, prywatny żłobek Warszawa Mokotów, prywatny żłobek Warszawa Wola, prywatny żłobek Warszawa Śródmieście, najlepszy żłobek w Waszawie, najlepszy żłobek na Mokotowie, Najlepszy żłobek na Woli, dobry żłobek na Mokotowie, dobry żłobek na Woli