SZTUKA

Inspiruje nas sztuka.

Zwracamy szczególną uwagę na estetykę. Starannie aranżujemy wnętrza, z dbałością wybieramy wyposażenie, kierując się jego jakością i designem. Planując aktywności plastyczne dążymy do rozwijania indywidualnej ekspresji każdego dziecka. Wspólnie bawiąc się kolorem i formą rozwijamy kreatywność.

Dzieci korzystają z doskonale zilustrowanych książeczek najlepszych polskich i amerykańskich wydawnictw. Czytamy światową klasykę literatury dziecięcej. Na półkach nie ma przypadkowych książek, ich dobór jest przemyślany i odpowiedni do wieku dzieci.

Na co dzień otacza nas muzyka – w zależności od potrzeb wycisza nas lub ożywia albo stanowi tło dla naszych wspólnych działań twórczych.

Mamy przekonanie, że przebywanie w estetycznym otoczeniu i stały kontakt ze sztuką wpływa na dziecięcą wrażliwość, zdolności twórcze oraz na poczucie szczęścia.


Pomelo Daycare – prywatny żłobek w Warszawie, prywatny żłobek Warszawa, prywatny żłobek Warszawa Mokotów, prywatny żłobek Warszawa Wola, prywatny żłobek Warszawa Śródmieście, najlepszy żłobek w Waszawie, najlepszy żłobek na Mokotowie, Najlepszy żłobek na Woli, żłobek ceniony przez rodziców, dobry żłobek na Mokotowie