OPIEKA

W Pomelo towarzyszymy dzieciom na bardzo ważnym etapie ich życia. Okres do około 3 lat jest kluczowy dla tworzenia się zdrowej i silnej osobowości. Przywiązujemy ogromną wagę do jakości relacji, jakie łączą nas z dziećmi i opieramy się w tym na idei Rodzicielstwa Bliskości. Wiemy, że każde dziecko potrzebuje stałej uwagi i cichej obecności dorosłego, by mogło swobodnie rozwijać się i odkrywać świat. Uczymy dzieci wsłuchiwania się w swoje potrzeby, wyrażania ich oraz rozumienia potrzeb innych osób i szacunku dla odmienności. Pokazujemy, że dobrze jest współdziałać.

Dajemy dzieciom siebie – swój czas, obecność, dostępność, wrażliwość. Pozwalamy na popełnianie błędów, eksperymentowanie, doświadczanie poczucia wpływu. Działamy bez pośpiechu.
Pomelo Daycare – prywatny żłobek w Warszawie, prywatny żłobek Warszawa, prywatny żłobek Warszawa Mokotów, prywatny żłobek Warszawa Wola, prywatny żłobek Warszawa Śródmieście, prywatny żłobek Warszawa Praga Południe, prywatny żłobek Warszawa Saska Kępa, najlepszy żłobek w Warszawie, najlepszy żłobek na Mokotowie, Najlepszy żłobek na Woli, Najlepszy żłobek na Pradze Południe, Najlepszy żłobek na Saskiej Kępie, żłobek ceniony przez rodziców, dobry żłobek na Mokotowie, dobry żłobek na Saskiej Kępie, dobry żłobek na Pradze Południe, dobry żłobek na Woli, ranking żłobków Warszawa, ranking żłobków Mokotów, ranking żłobków Wola, ranking żłobków Praga Południe, ranking żłobków Saska Kępa