KADRA

W Pomelo łączymy nasze doświadczenia i pasje – tworzenia wyjątkowych miejsc opieki nad dziećmi oraz zamiłowania do sztuki. Nieustannie szkolimy się i szukamy nowych inspiracji. Pracujemy z dziećmi pod stałą superwizją psychologiczną.

Ewa Iwińska – współwłaścicielka Pomelo

Od 2013 r. współtworzy żłobek Avocado (www.zlobekavocado.pl). Skończyła psychologię i polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Przez kilka lat współpracowała z organizacjami pozarządowymi (Fundacją Dzieci Niczyje, Fundacją Rozwoju Dzieci im. J.A. Komeńskiego, Polskim Centrum Pomocy Międzynarodowej, Fundacją Sto Pociech). Skończyła kursy i szkolenia sprofilowane na dziecko i rodzinę (m.in. Studium Poradnictwa i Interwencji Kryzysowej, Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego „Intra”, kursy: opiekuna w żłobku, Pedagogiki Marii Montessori, Porozumienia bez przemocy – NVC, Animatora Grup Zabawowych, Umiejętności wychowawczych „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”).

Agata Tobolczyk – współwłaścicielka Pomelo

Artystka, projektantka, absolwentka Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Hadze. Artystyczne i życiowe doświadczenia zdobywała w Holandii, Paryżu oraz w Stanach Zjednoczonych, z którymi do dziś jest bardzo mocno związana. Codzienny kontakt z różnymi kulturami nauczył ją szybkiego dostosowania się do nowych sytuacji, zawsze jednak z zachowaniem własnej tożsamości. Szczególnie pasjonuje ją tworzenie graficznego świata, który w Pomelo przelewa na wystrój wnętrz oraz na program artystyczny, dzięki któremu wychowankowie żłobka mogą rozwijać swoją wrażliwość i kreatywność od najmłodszych lat.

Aleksandra Laska – wychowawca

Absolwentka pedagogiki. Ukończyła „Warsztat toddlersowy dla rodziców i nauczycieli dzieci w wieku żłobkowym” (Stowarzyszenie Montessori bez Granic) oraz kurs pierwszej pomocy. Pracowała przez rok w żłobku Avocado, gdzie brała udział w regularnych superwizjach i szkoleniach psychologicznych.

Katarzyna Szczęsna – wychowawca

Absolwentka filologii angielskiej, nauczycielka języka angielskiego oraz doświadczona opiekunka małych dzieci. Ukończyła kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, pracowała w żłobku Avocado pod regularną superwizją psychologiczną.

George – native speaker z USA

Doświadczony animator i ulubieniec małych dzieci. Pracuje z najmłodszymi od ponad 3 lat. W Pomelo codziennie prowadzi pomysłowe zajęcia i towarzyszy dzieciom w swobodnej zabawie.

Kasia – skrzypaczka, edukatorka muzyczna.

Absolwentka Wydziału Muzykologii Uniwersytetu Warszawskiego. Zafascynowana muzyką tradycyjną z różnych zakątków świata wprowadza ją jako element swoich zajęć.