KADRA

W Pomelo łączymy nasze doświadczenia i pasje – tworzenia żłobków, jako wyjątkowych miejsc opieki nad dziećmi oraz zamiłowania do sztuki. Nieustannie szkolimy się i szukamy nowych inspiracji. Pracujemy z dziećmi pod stałą superwizją psychologiczną.

EWA IWIŃSKA – współwłaścicielka Pomelo

Od 2013 r. współtworzy żłobek Avocado (www.zlobekavocado.pl). Skończyła psychologię i polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Przez kilka lat współpracowała z organizacjami pozarządowymi (Fundacją Dzieci Niczyje, Fundacją Rozwoju Dzieci im. J.A. Komeńskiego, Polskim Centrum Pomocy Międzynarodowej, Fundacją Sto Pociech). Skończyła kursy i szkolenia sprofilowane na dziecko i rodzinę (m.in. Studium Poradnictwa i Interwencji Kryzysowej, Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego „Intra”, kursy: opiekuna w żłobku, Pedagogiki Marii Montessori, Porozumienia bez przemocy – NVC, Animatora Grup Zabawowych, Umiejętności wychowawczych „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”).

AGATA TOBOLCZYK – współwłaścicielka Pomelo

Artystka, projektantka, absolwentka Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Hadze. Artystyczne i życiowe doświadczenia zdobywała w Holandii, Paryżu oraz w Stanach Zjednoczonych, z którymi do dziś jest bardzo mocno związana. Codzienny kontakt z różnymi kulturami nauczył ją szybkiego dostosowania się do nowych sytuacji, zawsze jednak z zachowaniem własnej tożsamości. Szczególnie pasjonuje ją tworzenie graficznego świata, który w Pomelo przelewa na wystrój wnętrz oraz na program artystyczny, dzięki któremu wychowankowie żłobka mogą rozwijać swoją wrażliwość i kreatywność od najmłodszych lat.

 

POMELO WARSZAWA WOLA

GRUPA TURKUSOWA

MAGDALENA – mgr psychologii, absolwentka studium medycznego. Pracuje jako opiekun w żłobku od 2008 roku (w tym ponad rok w żłobku Avocado pod superwizją psychologiczną). Ukończyła Warsztat toddlersowy Montessori dla rodziców i nauczycieli dzieci w wieku żłobkowym oraz kilkukrotnie kurs pierwszej pomocy pediatrycznej. Mama 2 dzieci.

KAMILLA – absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej z terapią pedagogiczną. Pracowała w żłobku w Polsce, a później przez kilka lat jako opiekunka i nauczyciel wczesnoszkolny na Cyprze i Malcie. Mama 3 córek.

 

POMELO WARSZAWA MOKOTÓW

GRUPA TURKUSOWA

KATARZYNA – Absolwentka filologii angielskiej, nauczycielka języka angielskiego oraz doświadczona opiekunka małych dzieci (od 2015 roku). Ukończyła kurs pierwszej pomocy pediatrycznej. Pracowała w żłobku Avocado pod regularną superwizją psychologiczną.

ALEKSANDRA – Ukończyła 280-godzinny kurs opiekuna w żłobku, studiuje pedagogikę. Pracuje z dziećmi w żłobku od 2016 roku. Ukończyła kurs pierwszej pomocy pediatrycznej.

GRUPA AMARANTOWA

KASIA – Absolwentka UKSW, z wykształcenia biolożka. Ciepła i troskliwa, wybrała pracę z dziećmi jako drogę swojego rozwoju. Pracuje z nami od 2017 roku. Ukończyła warsztat z zakresu sensoryki oraz kurs pierwszej pomocy pediatrycznej, szkoli się w kierunku: Opiekun w żłobku i klubie dziecięcym.

DOMINIKA – Ukończyła studium opiekunek dziecięcych oraz szkołę muzyczną I stopnia w klasie wiolonczeli. Ma doświadczenie pracy w żłobku i przedszkolu. Specjalistka od organizowania zabaw muzycznych z dziećmi 😉

GRUPA MIĘTOWA

DOMINIKA – wyszkolona w kierunku opiekunki dziecięcej oraz asystentki nauczyciela przedszkola. Od 2013 roku opiekuje się małymi dziećmi. Skończyła kurs pierwszej pomocy pediatrycznej.

DODATKOWI ANIMATORZY

GEORGE – native speaker z USA. Doświadczony animator i ulubieniec małych dzieci. Pracuje z najmłodszymi w żłobku od ponad 4 lat. W Pomelo codziennie prowadzi pomysłowe zajęcia i towarzyszy dzieciom w swobodnej zabawie.

MICAH – native speaker z USA. Od 4 lat uczy w Polsce dzieci i dorosłych. Studiował na Columbia University.

ANIA – wokalistka, logopeda, pedagog. Absolwentka Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale wokalnym w sekcji piosenki oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej na wydziale pedagogicznym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa E. E. Gordona.

STANISŁAW – muzyk, pedagog. Absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Gra na fortepianie, skrzypcach i organach. Nauczyciel muzyki i umuzykalniania.

OPIEKA PSYCHOLOGICZNA
Agnieszka Stoń – psycholog, trenerka, terapeutka, Certyfikowana realizatorka Szkoły dla Rodziców i Wychowawców (“Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”, “Rodzeństwo bez rywalizacji”, “Nastolatek”). Od lat związana z organizacjami pozarządowymi (Fundacją Sto Pociech, Fundacją Bullerbyn). Pracuje z nami od początku 2015 roku (w żłobku Avocado i Pomelo). Psycholog sprawuje pieczę nad prawidłowym rozwojem dzieci oraz pracuje z naszym zespołem i rodzicami (obserwacje psychologiczne dziecka, superwizje zespołu, konsultacje dla rodziców).
Pomelo Daycare – prywatny żłobek w Warszawie, prywatny żłobek Warszawa, prywatny żłobek Warszawa Mokotów, prywatny żłobek Warszawa Wola, prywatny żłobek Warszawa Śródmieście, najlepszy żłobek w Waszawie, najlepszy żłobek na Mokotowie, Najlepszy żłobek na Woli, żłobek ceniony przez rodziców, dobry żłobek na Mokotowie